V Prešove prestalo vysielať Rádio Východ

Vianočná pošta

Deti píšu na Vianoce Ježiškovi. Vy ste napísali nám!

Od 13. decembra do 23. decembra 2005 sme Vám v našom vysielaní a na www stránke prestavovali 10 vianočných želaní, ktoré sme vybrali z množstva vašej Vianočnej pošty, ktorú ste poslali do Rádia Východ.

Vyhlásenie výsledkov vášho hlasovania a vyžrebovanie 10 hlasujúcich sa uskutočnilo v živom vysielaní Rádia Východ na štedrý deň, 24. decembra o 14.50 hod.

Najviac vašich hlasov a DVD kameru získalo vianočné želanie Zdravé očká.
Pekné vianočné CD získavajú 10 vyžrebovaní hlasujúci:

  1. Mária Sisková
  2. Zlatica Vargová

z Valalík

  1. Viktor Vaško

z Michaloviec

  1. Ľudmila Spišáková

z Valalik

  1. Jana Popielová

z Ľubotína

  1. Monika Škrabalová

z Košíc

  1. Lucia Dundová

z Humenného

  1. Ľudmila Mindzáková

z Klokočova

  1. Anna Kaľavská

z Margecian

  1. Gabriela Lukáčová

z Drienice


Výhercom blahoželáme a všetkým prajeme: " aby sa všetky vaše vianočné želania splnili, aby počas Vianoc nikto z vás nikdy nebol sám a tiež šťastný a úspešný nový rok 2006."

 

Rozprávka pod stromček

Táto súťaž je určená pre najmladších poslucháčov Rádia Východ - deti, ktoré majú rady rozprávky. Z množstva rozprávok, ktoré ste k nám zaslali, sme vybrali 5 finalistov. Rozprávky ste si mohli vypočuť v reláciách Nám sa už vôbec nechce spať a našli ste ich aj na našej www stránke.

Z množstva rozprávok, ktoré ste k nám zaslali sme vybrali 5 finalistov. Rozprávky ste si mohli vypočuť v reláciach Nám sa už vôbec nechce spať a našli ste ich aj na našej www stránke.

Svoje hlasy ste mohli vybranej rozprávke posielať do 24. decembra 2005.

V nedeľu 25. decembra po 8.00 hod. ste sa vo vianočnom vydaní Nám sa už vôbec nechce spať dozvedeli, ktorá rozprávka získala najviac vašich hlasov a krásny vianočný darček - veľkú plyšovú hračku, Zlatú knihu rozprávok a sadu rozprávkových CD.

Víťazom sa stala rozprávka O dvoch kamarátoch Miškovi a Peťkovi. Popis: http://web.archive.org/web/20060117142638im_/http:/www.radiovychod.sk/pix/music.gif


Výhercovi blahoželáme a všetkým deťom prajeme krásne prázdniny