O nás

Média VÝCHOD, s.r.o. je obchodná spoločnosť so sídlom v Prešove, ktorá vznikla 8. júna 2013. Dá sa povedať, že na mediálnom trhu je nováčikom, no i napriek tomu má čo ponúknuť. Pod svojou správou má tvorbu a administráciu internetových portálov s omnoho dlhšou tradíciou než je jej samotná (napr. portál www.opatrovatelky.com, ktorý je tu pre používateľov internetu od roku 2008).
Okrem internetových portálov má však spoločnosť Média VÝCHOD, s.r.o. v svojej správe aj projekt „Vrátime vám Rádio Východ“, ktorého cieľom je obnovenie regionálneho rádia pod týmto názvom. Rádio by malo svojim poslucháčom poskytovať komplexný spravodajský servis regionálneho charakteru, a to predovšetkým informácie o dianí a činnosti samosprávy, investičných, kultúrnych, spoločenských či športových aktivitách v regióne a pod., ale i publicistické relácie zamerané na najrôznejšie oblasti poslucháčskeho záujmu. Súčasťou činnosti spoločnosti sú, samozrejme, aj komerčné aktivity, tvorba a uverejňovanie reklamy a inzercie pre fyzické a právnické osoby.

Naše portfólio

www.radiovychod.sk - Regionálne rádio zamerané na dianie na východnom Slovensku, ktoré svojim poslucháčom poskytuje kvalitné spravodajské i publicistické relácie, výbornú hudbu, a samozrejme, priestor pre ich realizáciu – rôzne interaktívne zapájanie sa do vysielania, súťaže, ankety a pod.

www.opatrovatelky.com - Internetový portál zameraný predovšetkým na ženy – opatrovateľky a ich potreby. Obsahuje informácie dôležité pre ich život i prácu – živnosť/zamestnanie, dane, odvody, poistenie, prídavky a i., ale i informácie pre ženy, ktoré sa na výkon tohto povolania ešte len chystajú. Okrem informácií však na tejto stránke môžu opatrovateľky nájsť aj priestor pre zábavu a oddych – tematicky rozdelené diskusie, články o opatrovaní, zdraví, recepty atď., ale i chat, a samozrejme, inzerciu.

www.autoskolyportal.sk - Portál venovaný autoškolám na Slovensku, na ktorom nájdete zoznam autoškôl, poradňu, fórum, ale aj internetový obchod.

www.sledovanost.sk - Internetový portál venujúci sa problematike prieskumov, ankiet a blogov.

www.vyplatnapaska.sk - Informačný portál, na ktorom nájdete všetko o výplatných páskach, mzdách, práci na TPP alebo dohodu.